Náhradní díly a servis

Proč objednat díly u Ducháčka?

Víme, jak důležité je udržovat vaše zemědělské stroje v dobrém stavu. Každý den spoléháte na svou techniku. Abychom vám pomohli zajistit neustálý chod vašich strojů, máme pro vás širokou nabídku originálních i neoriginálních náhradních dílů.

Náhradní díly

téměř na jakýkoliv stroj

Dostupnost

do 24 - 72 hodin od objednání

Poradíme vám

pokud si s výběrem nevíte rady

Velký výběr

z více jak miliónu dílů

Doručení až domů

náhradní díl doručíme až k vám

Zvolte si kvalitu

nabízíme originální i neoriginální díly

Vím, jaký díl potřebuji

Pokud víte přesně, jaký díl potřebujete, můžete ho objednat telefonicky nebo přes jednoduchý formulář.

Budeme potřebovat vědět:

  • Tovární značku
  • Typ stroje
  • Výrobní číslo stroje
  • Katalogové (objednací číslo)

Následně ověříme cenu dílu, kterou vám sdělíme a vy se rozhodnete, zda ho zakoupíte. Po objednání si díl můžete vyzvednou a zaplatit v našem středisku na adrese Horní Sytová 11 nebo si ho nechat doručit k vám domů, kdy platbu provedete předem přes zaslanou proforma fakturu na email. Pokud je díl skladem, bude k vyzvednutí či doručen do 24 nebo 72 hodin od objednání.

Nevím, co je to za díl

Pokud neznáte katalogové číslo stroje, rádi vám pomůžeme díl dohledat. Vždy platí, že čím víc informací máte, tím lépe. To znamená zjistit značku stroje, typ stroje, vyfotit výrobní štítek a stroj samotný. Pokud to je možné, můžete dovézt i poškozený díl.

Kontaktní formulář

Vyplňte kontaktní formulář nebo volejte na tel. číslo +420 605 970 683, případně nám pošlete email na info@agroduchacek.

Servis

V rámci našich služeb poskytujeme i servis zemědělské techniky.

Nenechávejte servis na poslední chvíli a připravte si své stroje mimo sezónu. Během období podzimu a zimy máme více volných kapacit, což znamená, že se můžeme plně věnovat údržbě a opravám vašich strojů. Víme, že pro hospodáře není nic horšího, než když se stroj porouchá v hlavní sezóně. V případě zájmu o servis nás kontaktujte na telefonním čísle.