Dotace

Oživte svůj zemědělský podnik pomocí investic

S dotační podporou to jde snadněji.

Vstupujeme do éry, kdy jsou dotace klíčovým prvkem pro rozvoj a modernizaci zemědělských podniků. Obnova strojového parku, rekonstrukce stájí a další investice nemusí být omezovány pouze vlastními finančními prostředky. Díky dotacím můžete získat potřebné finanční prostředky a obnovit svůj strojový park bez zbytečných komplikací. Například místo nákupu použitého stroje si za stejnou částku můžete dovolit investovat do zbrusu nového. Vše vám srozumitelně vysvětlíme. A papírování? Toho se bát nemusíte, to vyřídíme za vás, abyste se mohli plně soustředit na to, co vás baví – hospodaření.

Nechte se pravidelně informovat o novinkách v oblasti dotací přihlášením k našemu newsletteru na konci stránky. Každý měsíc vám na email doručíme aktuální informace.

V případě, že by vaše žádost nebyla schválena, nemusíte mít obavy, o žádné peníze nepřijdete.

Jak získat dotaci

Zvažujete žádost o dotaci? Nejste si jistí, jestli ji můžete využít? Zapomeňte na komplikované formuláře a nejasné postupy. Přinášíme vám jednoduchého průvodce, který vás provede základními kroky při žádání o dotaci.

1

Konzultace

Začneme krátkou schůzkou či telefonáme, kde vám pomůžeme identifikovat nejlepší možnosti dotací pro vaše konkrétní potřeby. Zajistíme, že budete mít jasný přehled o všech dostupných možnostech.

2

Příprava podkladů

Když se dotační titul otevře, je třeba ho co nejdříve podat. Proto s vámi již předem připravíme potřebné podklady, které jsou nezbytné pro úspěšné vyřízení dotace.

3

Podání žádosti

Po sestavení kompletní žádosti se postaráme o její efektivní podání, abyste měli co nejlepší šance na úspěch.

4

Realizace projektu

Když získáte dotaci, pomůžeme vám s efektivní realizací projektu.

5

Vyúčtování

Po realizaci projektu je třeba dodat všechny potřebné doklady, aby došlo k proplacení investice. I s tímto vám pomůžeme.

6

Následná podpora

Poskytneme vám následnou asistenci a odpovíme na veškeré otázky či problémy, které by mohly vzniknout i po skončení projektu. Jsme tu pro vás i po získání dotace.

Proč využít naše služby pro získání dotací?

Odbornost a zkušenost

Vyřizování dotací zajišťuje kolegyně Ing. Tereza Červená, Ph.D. Úspěšně vyřídila více než 138 dotací v hodnotě 52 000 000 Kč, což nám dává hluboký vhled do procesu získávání finanční podpory.

Rychlost a efektivita

Díky našim zkušenostem a odbornosti v oblasti dotačního poradenství jsme schopni rychle a efektivně směřovat vaši žádost k úspěšnému schválení.

Individuální přístup

Každý zákazník je pro nás jedinečný. Snažíme se přizpůsobit naše služby vašim konkrétním potřebám, abyste získali maximální užitek.

Transparentnost

Jasně a srozumitelně vám vysvětlíme všechny aspekty finanční podpory skrze dotace, abyste měli plný přehled o výhodách i možných rizicích.

Kontinuální podpora

Naše služby nekončí po podání žádosti. Poskytujeme kontinuální podporu a odpovídáme na vaše otázky i po získání dotace.

Rychlost a efektivita

Díky našim zkušenostem a odbornosti jsme schopni rychle a efektivně směřovat vaši žádost k úspěšnému schválení.

Máte zájem o dotaci?

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme nebo volejte na tel. číslo +420 737 611 388